Онлайн-презентація

Продуктова стратегія Terrasoft 2020-2023

НОВА LOW-CODE
РЕАЛЬНІСТЬ

14 липня

11:00

Дивитися відеозапис
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності.
Дивитися відеозапис
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності.

Швидше адаптуватися і впроваджувати інновації, прискорити процеси і знизити навантаження на ІТ-відділ — дізнайтеся про переваги low-code технологій, а також стратегію розвитку low-code платформи і CRM-продуктів Creatio з урахуванням актуальних викликів цифрової епохи.

Спікери

ВІТАЛІЙ ГДУЛЯ

Директор з розвитку платформи

ІВАН МАЛАФЄЄВ

Директор з розвитку продуктів

ТЕТЯНА АДАМЧУК

Продуктовий лідер

ЄВГЕН КОЛОСОВ

Директор з маркетингових комунікацій

LOW-CODE ЯК ОСНОВА
ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ БІЗНЕСУ

Дізнайтеся більше про передумови для розвитку low-code технологій, їх вплив на ІТ-ландшафт підприємства та унікальну здатність low-code платформ працювати на стику бізнесу та ІТ — тепер кожен може стати розробником і зробити свій внесок в успіх організації!

ПРОДУКТОВА СТРАТЕГІЯ CREATIO
В ПЕРСПЕКТИВІ 3 РОКІВ

Отримайте цілісне уявлення про концепцію та вектор розвитку low-code платформи і CRM-продуктів Creatio з фокусом на спрощення автоматизації процесів, поліпшення клієнтського досвіду та прискорення цифрової трансформації.

У СЕРЦІ LOW-CODE ПЛАТФОРМИ
ПРОМИСЛОВОГОРІВНЯ

Дізнайтеся про архітектуру Creatio і використовувані технології, внутрішні процеси R&D з розробки і постачання нової функціональності, підходи до розгортання та оновлення системи — про все, що гарантує гнучкість і надійність використовуваної ІТ-платформи.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ:

Знайти інструмент для прискорення цифрової трансформації, знизити навантаження на ІТ та впоратися зі зростаючими потребами бізнесу в нових ІТ-рішеннях.

Разом із лідерами R&D Terrasoft зануритися в тему low-code, BPM і CRM, дізнатися більше про переваги та можливості технологій Creatio.

Дізнатися про стратегію і плани з розвитку платформи та продуктів Creatio, поділитися зворотним зв’язком і поставити запитання спікерам.