CRM-система Creatio

Єдина платформа для управління маркетингом, продажами і сервісом

Тест-драйв
Безкоштовна 14-денна версія
Безкоштовна 14-денна версія
Privacy Policy
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду на зберігання і обробку ваших особистих даних компанією Terrasoft, згідно Політиці конфіденційності

Серед наших клієнтів понад 6500 підприємств по всьому світу

 • PZU Україна
 • Укртелеком
 • bakertilly
 • Rozetka
 • Ерідон
 • Intertop
 • ПУМБ
 • будинок іграшок
 • метал-холдінг
 • unit.city

Ключові переваги

Єдина CRM-система для продажів, маркетингу та сервісу

Лінійка продуктів Creatio включає готові рішення для управління продажами, маркетингом і сервісом, дозволяючи в єдиному інтерфейсі управляти повною подорожжю клієнта (Customer Journey): від етапу знайомства з брендом до укладення угоди, виконання замовлення та сервісного обслуговування.

Єдина CRM-система для продажів, маркетингу та сервісу
Інтелектуальна платформа управління бізнес-процесами

Інтелектуальна платформа управління бізнес-процесами

Вихідним джерелом Creatio є потужна платформа управління бізнес-процесами, яка дозволяє налаштовувати процеси будь-якої складності і розгалуженості, використовуючи при цьому інструменти користувача.

Автоматизуйте власні процеси управління продажами, і система вестиме користувачів крок за кроком до очікуваного результату!

Огляд Marketing Creatio
Огляд Marketing Creatio

Комплекс інструментів для автоматизації маркетингу. Визначайте потреби клієнтів і зрощуйте їх до моменту здійснення покупки.

Огляд Sales Creatio
Огляд Sales Creatio

Готові процеси для професійного управління продажами всіх типів: від коротких замовлень до довгих корпоративних угод

Огляд Service Creatio
Огляд Service Creatio

Продукт для побудови єдиного центру обслуговування клієнтів, а також автоматизації завдань контакт-центру

CRM-система Creatio включає комплекс готових онлайн-інструментів і процесів для різних галузей і моделей бізнесу

Дізнайтеся більше про можливості CRM-системи Creatio

 • Портрет клієнта 360°

  Організуйте в Creatio єдину базу ваших клієнтів і постачальників, партнерів і співробітників компанії. Завантажуйте дані з соціальних мереж і автоматично отримуйте інформацію з відкритих джерел завдяки інтелектуальному збагаченню даних. Зберігайте історію комунікацій і сегментуйте клієнтів. Упорядкована клієнтська база дозволить швидко знаходити потрібну інформацію і вибудовувати правильну тактику взаємодії.

 • Розклад і комунікації

  Система об'єднує всі канали комунікацій з клієнтами для збереження повної історії відносин. Плануйте зустрічі за допомогою зручного розкладу. Користуйтеся нагадуваннями і стрічкою, щоб не пропустити важливі події. Зберігайте email-листування та історію комунікацій з клієнтами в месенджерах. Використовуйте мобільний додаток Creatio для отримання online-доступу до CRM-системи в будь-який час і в будь-якому місці. А спеціально для наших користувачів у хмарі доступні відеодзвінки та безкоштовні дзвінки всередині системи.

 • Управління лідами

  Фіксуйте потреби клієнтів і відстежуйте джерела їхнього надходження. Працюйте з лідами для виявлення нових можливостей продажів і конвертування їх в операції. Завдяки інструментам для автоматизації маркетингу ви можете не тільки сегментувати клієнтів, управляти email-розсилками та будувати персоналізовані тригерні кампанії із зрощення лідів. Creatio дозволяє аналізувати відгуки на комунікації, а також оцінювати ефективність проведених маркетингових кампаній і використовуваних каналів лідогенераціі.

 • Управління продажами та замовленнями

  Проходьте в Creatio крізь весь цикл довгих продажів: від аналізу потреб і першого дзвінка клієнта до презентації комерційної пропозиції та підписання контракту. На кожному етапі CRM-система підкаже необхідні кроки та допоможе правильно вибудувати тактику угоди. Оформити замовлення, підібрати прийнятні товари та виставити рахунок клієнту ви можете протягом лічених хвилин. Для інтернет-магазинів ви можете налаштувати автоматичну реєстрацію замовлень із сайту. А для компаній із тривалим циклом поставки товарів - планувати графік поставок і оплат, а також контролювати строки виконання та оплати замовлень.

 • Управління продуктами та сервісами

  Сформуйте єдиний каталог товарів і послуг вашої компанії з цінами, детальними характеристиками та зручним пошуком. Система допоможе швидко підбирати продукти з урахуванням потреб клієнтів, а також отримувати статистику продажу певних позицій. Створіть єдиний каталог сервісів для систематизації роботи співробітників сервісної служби. Актуальний і повний каталог допоможе вам регламентувати процеси обслуговування і пропонувати клієнтам тільки якісний і своєчасний сервіс.

 • Управління документообігом

  Працюйте в системі із всіма договорами компанії та пов'язаними комерційними документами. Формуйте список продуктів договору на основі замовлення. Візуйте документи за налаштованим бізнес-процесом. Завантажуйте в систему файли, зберігайте скан-копії або посилання на зовнішні ресурси для організації єдиної бібліотеки комерційних документів компанії. Creatio - це не лише класична CRM-система, але також інструмент для підвищення ефективності роботи всього підприємства!

 • Управління зверненнями

  Акумулюйте всі звернення від клієнтів в одному розділі системи. Система дозволяє визначати відповідальних, регламентувати часові рамки обробки, відстежувати маршрутизацію звернень, а також зберігати історію їхнього вирішення. Використовуйте готові процеси для організації роботи служби підтримки.

  Аналізуйте задоволеність клієнтів і динаміку вирішення запитів для винайдення шляхів поліпшення клієнтського досвіду (customer experience).

 • Контакт центр

  Надайте можливість операторам максимально ефективно працювати з щоденними завданнями. Співробітник контакт-центру може легко обробляти черги звернень, виконувати дзвінки, обмінюватися інформацією в корпоративній соціальній мережі і відстежувати власні KPI, не перемикаючись між розділами. Водночас керівник може налаштовувати правила формування черг, контролювати завантаженість операторів і ефективність роботи команди.

 • Аналітика

  Аналізуйте роботу компанії в режимі реального часу. Отримуйте зрізи за всіма ключовими показниками діяльності для ухвалення правильних управлінських рішень. Використовуйте готові звіти з продажу, маркетингу, сервісу, клієнтської інформації, результатів роботи менеджерів. Налаштовуйте власні графіки та звіти для отримання актуальної картини з урахуванням потрібних вам показників.

 • Інструменти налаштування

  Починаючи працювати в Creatio, ви отримуєте онлайн CRM-систему, повністю готову до використання. Але також можете налаштувати застосунок із урахуванням специфіки вашої компанії. Змінити можна мало не все: від структури та логіки розділів до дизайну системи відповідно до корпоративної символіки.

Понад 6500 підприємств по всьому світу використовують програмні продукти Creatio для автоматизації CRM-процесів
Creatio входить в ТОП-10 кращих CRM-систем в світі

Група компаній Terrasoft, розробник платформи Creatio для управління бізнес-процесами продажів, маркетингу та сервісу, заснована в 2002 році. Місія Terrasoft - допомагати організаціям швидше реалізувати свою стратегію завдяки унікальній синергії технологій BPM і CRM.

Продукти Creatio щорічно завойовують престижні нагороди, а також високо оцінюються професійними галузевими та аналітичними агентствами.

 • Gartner
 • forrester
 • nucleus_research
 • crm market
 • crm watchlist icon
 • crn small
 • financesonline-small
 • g2 small
 • ovum

Готові спробувати?

Для вас доступна безкоштовна 14-денна версія системи з необмеженою кількістю користувачів!*

*при оформленні підписки дані зберігаються в системі навіть після закінчення тестового періоду