Історії успіху

Уроки COVID-19 для банківської системи: результати, очікування
та можливості

Тамаш Хак-Ковач

Голова Правління

ОТП Банк

Євген Колосов

Директор департаменту маркетингових комунікацій

Terrasoft

Дивитися відео
Download the eBook to explore how to enhance business processes with intelligent BPM tools:
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності

Дивитися відео

Download the eBook to explore how to enhance business processes with intelligent BPM tools:
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності


Виклики 2020 року диктують нові правила гри для фінансового ринку і бізнесу в цілому. Яким прогнозам економічної ситуації і оцінкам кризи варто довіряти? Як digital-трансформація банкінгу змінить ринок, і до чого бізнесу варто бути готовим сьогодні, щоб процвітати і через 5-7 років? Як обрати банк, у які інструменти інвестувати і як диверсифікувати портфель у поточних умовах? Відповіді на ці та інші запитання ви дізнаєтеся з нашого інтерв'ю з Головою Правління ОТП Банку Тамашем Хак-Ковачем!

НА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

Скорочення кредитних обсягів і підвищена увага до ризик-орієнтованого підходу — як COVID-19 вплинув на банківську систему?

Як зміниться бізнес у цілому і фінансовий сектор зокрема протягом наступних 2-3 років?

Як компаніям з різних галузей знайти надійних фінансових партнерів у період невизначеності?

СпІкер:

Тамаш Хак-Ковач

Голова Правління, ОТП Банк

Закінчив Будапештський університет економічних наук за спеціальністю «Фінанси і бухгалтерський облік». Другу освіту здобув в Університеті Саарланд (Німеччина) за спеціальністю «Фінанси і кредит». Додатково навчався за спеціальністю «Корпоративне фінансування» в Університеті Відня (Австрія). У 2004 році проходив навчання в CFA Institute (США), а в 2010-2011 рр. навчався в IMD (International Institute for Management Development, Швейцарія).

З 2000 по 2007 рік виконував обов'язки Голови Правління дочірнього банку Commerzbank в Угорщині, а з травня 2010 року керував підрозділом Центральної та Східної Європи (CEE) Commerzbank.

З березня 2012 року займає посаду Голови Правління ОТП Банку.

Модератор:

Євген Колосов

Директор департаменту маркетингових комунікацій, Terrasoft

Здобув ступінь магістра в області економіки підприємства та інвестиційного менеджменту у Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія» та закінчив програму «Management&Leadership» Бізнес-школи МІМ.

Досвід роботи у сфері інформаційних технологій — 10 років. З 2011 по 2015 рік працював з ключовими клієнтами в департаменті продажів та розвивав масштабні проекти на ринку країн СНД. З 2018 року обіймає посаду директора департаменту маркетингових комунікацій Terrasoft.