Магічний Квадрант Gartner 2020:
CREATIO ВИЗНАНО ЛІДЕРОМ
у рейтингу найкращих рішень для управління продажами

ЧИТАТИ ЗВІТ
Отримайте доступ
до повної версії звіту*
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності

Щорічно експерти Gartner проводять дослідження світового ринку і готують огляд пропозицій від усіх ключових постачальників рішень для управління продажами (Sales Force Automation, SFA). У 2020 році з сотень претендентів в Магічний Квадрант Gartner* включено всього 15 систем.

Завдяки високим оцінкам експертів і клієнтів, CRM-система Creatio включена в сектор лідерів рейтингу. Гнучка функціональність і low-code інструменти Creatio дозволяють закривати потреби в автоматизації продажів в компаніях будь-якого розміру і моделі бізнесу.

ЧИТАТИ ЗВІТ
Отримайте доступ
до повної версії звіту*
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності

КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ЗВІТУ GARTNER:

У 2019 році зростання ринку SFA-рішень склало 11,1%. SFA є ключовим інструментом у стеці технологій для продажів і грає важливу роль як під час спалаху пандемії COVID-19, так і в період відновлення.

Бізнес-лідери все більше прагнуть вибудовувати продажі, засновані на даних. Тому вони шукають інструменти, які дозволяють ефективніше збирати та систематизувати інформацію про продажі, щоб краще відслідковувати попит, дізнаватися більше про клієнтів і визначати, які кроки в продажах є найбільш ефективні.

95% опитаних компаній використовують SFA-рішення регулярно. При цьому вони в різній мірі відзначають зростання ефективності продажів, прямий вплив на підвищення доходів і утримання клієнтів, а також критично важливе значення технологій автоматизації продажів для роботи організації.

Отримайте доступ до повної версії звіту
GARTNER’S MAGIC QUADRANT FOR SALES FORCE AUTOMATION, 2020
з оглядом світового ринку рішень для управління продажами

ЧИТАТИ ЗВІТ ЧИТАТИ ЗВІТ

*Звіт Gartner’s Magic Quadrant for Sales Force Automation, 2020 (англійською мовою).

Gartner — міжнародне аналітичне агентство, що спеціалізується в області аналізу інформаційних технологій і консалтингу. Компанія проводить дослідження, які допомагають приймати управлінські рішення IТ-директорам, інвесторам і керівникам більше 10 000 різних підприємств по всьому світу.

Gartner не виражає підтримки ніяким постачальникам, продуктів або послуг, описаним в своїх дослідницьких публікаціях, і не радить користувачам обирати постачальників з найвищими рейтингами або іншими особливостями. Публікації Gartner висловлюють думку дослідницької організації Gartner і не повинні тлумачитися як констатація факту. Gartner не дає ніяких гарантій, явних або тих, що маються на увазі, щодо даного дослідження, у тому числі ніяких гарантій придатності для продажу або будь-яких інших цілей.