Магічний квадрант Gartner 2021:
CREATIO НАЗВАНО ЛІДЕРОМ
у рейтингу найкращих рішень для управління продажами

Отримайте доступ
до повної версії звіту
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності

Щорічно експерти Gartner проводять дослідження світового ринку рішень для управління продажами (Sales Force Automation, SFA) і формують рейтинг ключових гравців ринку. У 2021 році із сотень претендентів у Магічний Квадрант Gartner* включено лише 16 систем.

CRM-система Creatio вже вшосте представлена у звіті і третій рік поспіль входить у сектор лідерів рейтингу. Готові інструменти для управління повним циклом продажів у сукупності з low-code/no-code технологіями платформи Creatio дають можливість прискорювати роботу компаній будь-якого розміру і моделі бізнесу.

Отримайте доступ
до повної версії звіту
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності

КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ЗВІТУ GARTNER:

Ринок технологій для управління продажами продовжує зростати, в 2020 році зростання склало 10,9%.

В умовах пандемії бізнес-лідери переглядають свої інвестиції в SFA-технології, щоб охопити більше можливостей для віддалених і віртуальних продажів, а також онлайн-самообслуговування клієнтів.

Компанії прагнуть дізнатися більше про поведінку своїх клієнтів і очікують, що SFA-системи будуть взаємодіяти з багатьма каналами для збору інформації та персоналізації комунікацій.

Розширення можливостей технологій AI та віртуальних продажів є ключовою тенденцією розвитку SFA-ринку. При цьому функціональність для віддалених продажів з використанням інструментів командної роботи та універсальних засобів комунікацій стає невід’ємною частиною стека SFA-технологій.

Отримайте доступ до повної версії звіту
GARTNER MAGIC QUADRANT FOR SALES FORCE AUTOMATION, 2021
з оглядом світового ринку рішень для управління продажами

ЧИТАТИ ЗВІТ ЧИТАТИ ЗВІТ

*Звіт Gartner® Magic Quadrant™ for Sales Force Automation, 2021 (англійською мовою).

Gartner — міжнародне аналітичне агентство, що спеціалізується в області аналізу інформаційних технологій і консалтингу. Компанія проводить дослідження, які допомагають приймати управлінські рішення IТ-директорам, інвесторам і керівникам більше 10 000 різних підприємств по всьому світу.

Gartner не надає підтримку ніяким постачальникам, продуктів або послуг, описаним в своїх публікаціях, і не радить користувачам обирати постачальників з найвищими рейтингами чи іншими характеристиками. Публікації Gartner висловлюють думку дослідницької компанії Gartner і не повинні тлумачитися як констатація факту. Gartner не дає ніяких гарантій, явних або тих, що маються на увазі, щодо даного дослідження, у тому числі ніяких гарантій придатності для продажу або будь-яких інших цілей.