ЩО ТАКЕ LOW-CODE? ЩО ТАКЕ LOW-CODE?
інструментами для розробки ПЗ
ЩО ТАКЕ LOW-CODE
ПЛАТФОРМА
ХАРАКТЕРИСТИКИ LOW-CODE ПЛАТФОРМ
Візуальне моделювання
Розробка ПЗ із використанням візуальних методів і моделей набагато швидша, ніж розробка шляхом написання коду. Тому low-code платформи використовують вбудовані компоненти для відображення інформації у форматі, доступному для розуміння будь-якій людині — від звичайних бізнес-користувачів до професійних розробників.
Наявність готових рішень
Провідні low-code системи пропонують безліч готової функціональності, що не вимагає створення базових модулів з нуля. Наприклад, деякі з них містять готові інструменти для управління даними або процесами роботи з клієнтами (такими як продажі або сервісне обслуговування).Функції drag-and-drop
Мабуть, кожна платформа містить функції drag-and-drop (перетягування елементів). Це один із найбільш корисних інструментів, який значно спрощує процес розробки і який активно використовується як аналітиками, так і професійними розробниками.Модульність
Однією з характеристик low-code систем і застосунків є їх модульність. Кожен модуль вирішує певне завдання і при цьому є універсальним для застосування в інших рішеннях завдяки використанню спільних базових функцій. Вкрай важливо, щоб платформа дозволяла повторно використовувати попередньо створені або недавно розроблені модулі і плагіни для швидкої розробки нових ІТ-рішень.Кросплатформність
Універсальність — корисна властивість low-code систем. З одного боку, сама платформа може функціонувати в різних програмних середовищах. З іншого боку, за її допомогою ви можете створювати застосунки, які будуть сумісні з різними операційними системами і працюватимуть на різних пристроях.Безпека
Незалежно від того, наскільки функціональною і зручною є система, якщо це ПЗ не відповідає вимогам безпеки, то воно вам не підходить. Переконайтеся, що ваша платформа забезпечує необхідний рівень безпеки як своїх інструментів, так і створюваних за її допомогою ІТ-рішень, і зробіть це перш ніж почнете її використовувати.Масштабовність
Система, яку ви використовуєте, повинна бути масштабованою, здатною успішно справлятися зі зростанням кількості користувачів, хай це буде двадцять співробітників чи тисяча.Інструменти моніторингу
Платформи промислового рівня дозволяють не тільки розробляти унікальні ІТ-рішення, а й проводити моніторинг їх продуктивності, відстежувати процеси та надавати інші дані для аналізу роботи систем на етапі їх експлуатації.Управління життєвим циклом застосунків
Low-code платформа прискорює цикл розробки ПЗ, спрощує налагодження, тестування і розгортання застосунків. Вона надає користувачам доступ до інформації про створені застосунки, а також дає можливість переносити зміни між середовищами або повертати попередні версії, якщо в цьому є потреба.
СПРОБУЙТЕ STUDIO
CREATIO
- Унікальна синергія технологій low-code, BPM і CRM
- Безліч попередньо налаштованих модулів і темплейтів
- Чудовий інтерфейс для візуального моделювання
- Вбудовані редактори і візарди для швидкого налаштування системи
- Готові конектори для безшовної інтеграції
- Професійний підхід до безпеки й адміністрування
ЩО ТАКЕ low code для
CRM і BPM


LOW-CODE CRM — СПРОЩУЙТЕ РЕАЛІЗАЦІЮ CRM-ПРОЕКТІВ
CRM-технології допомагають управляти взаємодією компанії з клієнтами. Являючись частиною CRM-систем, low-code інструменти дозволяють бізнес-користувачам створювати нестандартні ІТ-рішення для поліпшення клієнтського досвіду й оптимізації своєї роботи.
Вони можуть бути застосовані в різних підрозділах компанії: відділі продажів, маркетингу, сервісу, контакт-центрі або операційному відділі. Серед прикладів CRM-завдань, що вирішуються за допомогою low-code/no-code інструментів, — налаштування клієнтського профілю, інтеграція з сайтом для отримання лідів, автоматизація маркетингових кампаній, побудова процесів продажів і багато іншого.
LOW-CODE BPM — ПРИСКОРЮЙТЕ АВТОМАТИЗАЦІЮ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
До складу більшості low-code платформ входить BPM-ядро (движок управління бізнес-процесами), що дозволяє швидше автоматизовувати процеси і більш ефективно управляти ними. Такі платформи простіші у використанні і розробці в порівнянні з більшістю класичних BPM-платформ, які, як відомо, складні у використанні.


ЩО МОЖНА СТВОРЮВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ LOW-CODE ТЕХНОЛОГІЙ
ЩО МОЖНА
СТВОРЮВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
LOW-CODE ТЕХНОЛОГІЙ
Завдяки наявності візуальних конструкторів з функціями drag-and-drop, low-code платформи допомагають користувачам створювати й налаштовувати застосунки для вирішення різних бізнес-завдань: від автоматизації клієнтських процесів і організації роботи команди до управління даними та інтеграції зі сторонніми системами.
Системи для роботи з клієнтами:
Налаштовуйте власні унікальні CRM-рішення для підвищення ефективності продажів, поліпшення конверсії лідів, автоматизації завдань маркетингу, персоналізації комунікацій з клієнтами та підвищення якості сервісу.Інструменти для підвищення операційної ефективності:
Створюйте застосунки для поліпшення продуктивності співробітників і усунення рутини. Завдяки автоматизації ви отримаєте цілий ряд переваг, включаючи зменшення витрат і зниження ймовірності помилок.Бізнес-процеси:
Описуйте та автоматизовуйте бізнес-процеси будь-якої складності для покращення їх результативності. Налаштовуйте наскрізні процеси, що зачіпають різні підрозділи, або повторювані процеси для їх прискорення.Інтерфейс, моделі даних і бізнес-логіка:
За допомогою простих інструментів налаштовуйте структуру даних, інтерфейс і логіку роботи програми як для браузера, так і для мобільних пристроїв.Рішення на основі AI:
Підключайте алгоритми машинного навчання та інші AI-технології для прискорення обробки даних, мінімізації ручних операцій і підвищення якості прийняття рішень.
7 ПРИЧИН
ВИКОРИСТОВУВАТИ
LOW-CODE
ПЛАТФОРМУ
Безліч візуальних конструкторів, готові до використання розширення і фрагменти коду, шаблони документів і звітів, а також вбудовані конектори допомагають швидко компонувати нові застосунки. У результаті, зі зростанням швидкості трансформації бізнесу ІТ-команди отримують робочий інструмент для підвищення продуктивності і скорочення циклу розробки ПЗ.
Low-code не вимагає глибоких знань і досвіду розробки, що допомагає вирішити проблему нестачі ІТ-фахівців, з якою стикаються багато компаній. Прості у використанні інструменти дозволяють аналітикам або бізнес-користувачам налаштовувати застосунки з мінімальною участю ІТ-експертів — і це скорочує витрати на дорогі ресурси компанії.
Сьогодні клієнти більш вимогливі, ніж будь-коли. Low-code платформи дають вам гнучкість, що дозволяє легко адаптуватися до змін ринку і потреб клієнтів за рахунок швидкого впровадження сучасних ІТ-рішень або безперервного оновлення існуючого ПЗ згідно з актуальними трендами.
Сучасні платформи дуже вимогливі до захисту програм і інформації, яка в них зберігається, від різних порушень, тому містять необхідні інструменти адміністрування, контролю доступу та оцінки загроз. Це дозволяє легко налаштувати і контролювати безпеку системи.
Попит бізнесу на нестандартні ІТ-рішення зростає в геометричній прогресії, що призводить до перевантаження ІТ-відділів. Це змушує співробітників застосовувати сторонні застосунки за межами контрольованої інфраструктури. Безліч розрізнених програм створюють додаткові загрози безпеці й призводять до неузгодженості даних. Водночас, low-code рішення дозволяють співробітникам в єдиному інформаційному полі створювати потрібну функціональність, що усуває необхідність використання ненадійних застосунків з ризиком витоку конфіденційних даних.
Сьогодні підприємства можуть обирати для себе інструменти, які є не тільки затребуваними, але й економічно виправданими. Для швидкого постачання технологій, які потрібні бізнесу, за рахунок внутрішніх ІТ-ресурсів компанії потрібно налагодити тісний зв’язок між бізнесом та ІТ. Low-code платформи дають таку можливість — завдяки готовим функціональним модулям, зрозумілому інтерфейсу і потужним інструментам для професійних розробників, вони дозволяють буквально всім у компанії говорити однією мовою і в одному середовищі створювати застосунки будь-якої складності.
Компанії змушені автоматизувати значну кількість процесів, щоб бути конкурентними. Low-code BPM-платформи забезпечують організації, що проходять свій шлях цифрової трансформації, фундаментальними технологіями, які допомагають прискорити цикл перетворення, швидше адаптуватися і впроваджувати інновації.
Low Code vs No Code

Поняття “low-code” і “no code” схожі, тому вони часто згадуються разом. Обидві платформи використовують візуальні інтерфейси, щоб користувачі могли розробляти власні ІТ-рішення, не володіючи глибокими технічними знаннями або досвідом програмування.
Основна відмінність між low-code і no-code платформами (і це зрозуміло з їхніх назв) полягає у тому, що перші в деяких випадках вимагають написання програмного коду, тоді як другі обходяться взагалі без програмування.
Це означає, що no-code технології орієнтовані на нерозробників (наприклад, системних аналітиків або бізнес-користувачів). Водночас, low-code платформи можуть використовуватися як користувачами, так і професійними розробниками, що робить їх здатними створювати більші і складніші застосунки. Для більшої гнучкості і контролю над циклом розробки ПЗ далекоглядні підприємства розгортають платформи, які поєднують у собі обидві технології.
в моїй компанії?
без написання коду?
в CRM-системах?