Звіт Gartner

ПРОГНОЗИ 2021: ОРГАНІЗАЦІЙНА СТІЙКІСТЬ КОМПАНІЙ

Отримайте доступ
до повної версії звіту1
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності
Отримайте доступ
до повної версії звіту1
Privacy Policy
Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних згідно з  політикою конфіденційності

Колосальні зміни 2020 року тривають, тому бізнес-лідери повинні формувати і адаптувати свої плани з урахуванням уроків, отриманих минулого року, а також розробляти стратегії тривалої стійкості в масштабах всієї організації. 

Gartner

У новому звіті GARTNER ви познайомитеся з найактуальнішими прогнозами для стратегічного планування на 2021 і отримаєте рекомендації від провідних аналітиків щодо того, як лідерам компаній забезпечити операційну стійкість, критично необхідну для ведення бізнесу в умовах турбулентності.

Серед ключових висновків звіту:

  • Потенційні загрози для організацій стають все більш складними й різноманітними на фоні викликів, пов’язаних з пандемією COVID-19.
  • Темпи проєктів цифрової трансформації випереджають здатність компаній пристосовуватися до змін, що може викликати додаткові складнощі.
  • Організаціям необхідне комплексне рішення для планування і забезпечення безперервності діяльності, а також для моніторингу загроз і реалізації відповідних планів реагування та відновлення.

Отримайте доступ до звіту, щоб вивчити поточний стан ринку, прогнози його розвитку, а також практичні рекомендації для побудови стійкої бізнес-стратегії

ЧИТАТИ ЗВІТ ЧИТАТИ ЗВІТ

1 Звіт Predicts 2021: Organizational Resilience (англійською мовою).

Gartner — міжнародна аналітична агенція, що спеціалізується у сфері аналізу інформаційних технологій і консалтингу. Компанія проводить дослідження, які допомагають ухвалювати управлінські рішення IТ-директорам, інвесторам та керівникам більш як 10 000 різних підприємств у всьому світі.