Нас надихає

створювати найкращі у світі технології
для управління бізнес-процесами та crm

Terrasoft — лідер на ринку BPM та CRM

Terrasoft — один із ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM. Компанія пройшла шлях від невеликого стартапу, створеного у 2002 році, до провідного розробника BPM- та CRM-систем, із офісами в сімох країнах та понад 500 партнерами з усього світу.

Тисячі великих та середніх підприємств у всьому світі використовують платформу bpm’online для оптимізації та прискорення процесів продажу, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm’online входять до Магічних Квадрантів Gartner та знаходяться серед лідерів у Forrester Wave.

НАГОРОДИ ТА ВИЗНАННЯ

Платформа та продукти bpm’online щороку отримують престижні нагороди, а також високо оцінюються провідними аналітичними агентствами світу

Bpm'online названа лідером в звіті The Forrester Wave ™: CRM Suites, (2016). Крім того, bpm'online увійшла до числа кращих систем для управління лідами — Lead-To-Revenue Management Platform Vendors (2016) управління продажами — Sales Force Automation Solutions (2017), і клієнтським сервісом — Customer Service Solutions (2017), а також включена в п'ятірку кращих рішень для динамічного управління кейсами — Dynamic Case Management (2018).

CRM-продукти bpm'online включені в Магічний Квадрант Gartner відразу в трьох категоріях: Magic Quadrant for Sales Force Automation (2018, 2017); Magic Quadrant for CRM Lead Management (2017); Magic Quadrant for the CRM Customer Engagement Center (2018, 2017, 2016, 2015). Крім того, bpm'online займає місце в переліку кращих інтелектуальних платформ для управління бізнес-процесами — Magic Quadrant for Intelligent Business Process Management Suites (2017) і кращих хмарних платформ для великих підприємств — Magic Quadrant for Enterprise High-Productivity Application Platform as a Service (2018).

Bpm’online регулярно займає місце в секторі лідерів у дослідженнях CRM-ринку агентства Nucleus Research у 2015, 2016 2017, 2018 роках.

Міжнародне аналітичне агентство Ovum включило bpm'online в ТОП-10 постачальників CRM-рішень в 2016 році.

У 2018 році CRM Magazine нагородив bpm’online званням лідера відразу в двох категоріях: Enterprise CRM Suite та Midmarket CRM Suite.

У 2014 році bpm'online отримала золоту нагороду в категорії «Рішення для управління взаємовідносинами» від The Stevie Awards (International Business Awards).

Клиент Terrasoft, Quint Wellington Redwood Group, отмечены премией ROI Awards агентства за высокий уровень возврата инвестиций от внедрения bpm’online CRM.

У 2015 році компанія ISM вдруге включила bpm'online в ТОП 15 CRM-систем світу - ISM Top 15 CRM Award 2015/16.

Видання CRN.com визнало bpm'online mobile одним з провідних корпоративних мобільних додатків.

Система bpm'online отримала нагороду в одному з найбільш значущих конкурсів для IT-галузі на території Європи - European IT & Software Excellence Awards 2013.

Bpm’online CRM п'ять раз ставала лідером серед найвпливовіших гравців світового ринку CRM за версією ZDNet – CRM Watchlist: у 2012, 2013, 2014, 2016 та 2019 роках.

КЛІЄНТИ

Тисячі організацій із усього світу використовують програмні продукти bpm’online для автоматизації своїх бізнес-процесів

КЛІЄНТИ

Тисячі організацій із усього світу використовують програмні продукти bpm’online для автоматизації своїх бізнес-процесів

Гнучкість та здатність швидко змінюватися є основою розвитку будь-якої організації.
Тому ми розвиваємо технології bpm’online, щоб допомагати компаніям прискорюватись!

Наталія Гілецька, Директор із маркетингу
Terrasoft

Унікальність продуктів bpm’online полягає в синергії технологій управління бізнес-процесами та CRM, а також у наявності великої кількості готових бізнес-додатків та шаблонів процесів у нашій екосистемі Marketplace.

Віталій Гдуля, Директор із розвитку платформи
Terrasoft

Це неймовірний успіх — бути в команді лідерів! Кожен день ми працюємо як єдине ціле для того, щоб покращувати наші продукти та вдосконалюватися.

Євгеній Лемеш, HR-директор
Terrasoft

МИ СТВОРИЛИ BPM’ONLINE,
ЩОБ ДОПОМАГАТИ КОМПАНІЯМ
ПРИСКОРЮВАТИСЯ!

НАША МІСІЯ

ПРОДУКТИ BPM’ONLINE

Bpm’online поєднує комплекс готових інструментів та процесів для різних галузей та моделей бізнесу

BPM-платформа

Гнучко управляйте бізнес-процесами та створюйте власні програмні рішення

Marketing

Управляйте маркетинговими кампаніями на всіх етапах життєвого циклу клієнта

Sales

Автоматизуйте повний цикл продажу: від ліда до повторних замовлень

Service

Прискорюйте процеси внутрішнього та зовнішього сервісу та підвищуйте задоволеність клієнтів

Business Apps

Автоматизуйте бізнес-процеси за допомогою готових додатків та шаблонів

ВСІ ПРОДУКТИ