Академія Terrasoft у серпні: повний цикл навчання з налаштування та конфігурації bpm'online

31 липня 2018

Програма навчання Академії Terrasoft у серпні включає тренінги з адаптації bpm'online із урахуванням потреб компанії — від налаштування системи бізнес-аналітиком до конфігурації розробником.

07-09 серпня. Основи розробки на платформі bpm'online

Тренінг для починаючих розробників на платформі bpm'online. Протягом трьох днів учасники курсу отримають базові знання з архітектури додатку, навички установки та адміністрування системи. В ході навчання будуть розглянуті підготовка середовища розробки, настройка конфігурації, програмування серверної та клієнтської логіки, робота з бізнес-процесами.

21-22 серпня. Просунута розробка на платформі bpm'online

Дводенний курс для досвідчених розробників, присвячений розширеним конфігураційним можливостям bpm'online. Учасники тренінгу познайомляться з принципами розробки та виклику веб-сервісів, інтеграцією з Visual Studio, навчаться прийомам налагодження серверного коду. Крім того, тренінг містить питання інтеграції bpm'online із іншими системами за допомогою протоколу OData та веб-служби DataService, настройки друкованих форм у Word та звітів DevExpress, а також інтеграції зі сторонніми сайтами за допомогою iframe.

28-31 серпня. Адаптація та налаштування платформи bpm'online

Курс навчання призначений для консультантів з впровадження, CRM-координаторів, бізнес-аналітиків та інших користувачів, які володіють базовими знаннями з функціональності bpm'online та хотіли б ознайомитися з можливостями настройки та адміністрування системи. Протягом чотирьох днів учасники навчаться налаштовувати інтерфейс та логіку розділів, автоматизувати бізнес-процеси та кейси, створювати друковані форми та звіти, керувати правами доступу користувачів та багато іншого.

Детальна програма та реєстрація на тренінги — на сайті Академії Terrasoft.

 

Якщо курсу, який вас цікавить, немає у розкладі, надішліть запит — ми організуємо проведення потрібного тренінгу у зручний для вас час. Тренінги за запитом >>