Масштабне оновлення Академії Terrasoft: підвищуйте експертизу та прискорюйте адаптацію користувачів з новими тренінгами по bpm’online

30 січня 2019

Представляємо грандіозне оновлення навчання з функціональності, налаштування і розробки продуктів bpm'online! Впроваджуючи кращі практики e-learning, команда Академії підготувала абсолютно новий формат тренінгів — безкоштовні модульні відеокурси, за допомогою яких ви можете самостійно, в зручний час і в зручному місці вивчати можливості bpm'online. Крім того, в програму навчання додані практикуми та корпоративні тренінги, які дозволять швидше освоїти функціональність і поглибити свою експертизу з bpm'online.

Обирайте формат навчання, що відповідає вашим потребам:

  • Безкоштовні онлайн-курси

Готові онлайн-тренінги — це квінтесенція експертизи Terrasoft з роботи в bpm'online, яка тепер доступна всім бажаючим. Курси дозволять вивчати функціональність і вдосконалювати навички по роботі в системі, спостерігати за прогресом свого навчання, а в результаті — стати експертом з bpm'online.

Кожен курс складається з декількох модулів, в які включені десятки годин відеоматеріалів, статті, практичні завдання для закріплення теоретичних знань, а також тести для самостійної перевірки пройденого матеріалу. Ви зможете детально вивчити базові можливості bpm'online, функціональність продуктової лінійки, можливості настройки і адміністрування системи, а також основи розробки на платформі bpm'online.

  • Практикуми

Інтерактивні практикуми, які ми рекомендуємо поєднувати з навчанням на онлайн-курсах, проводяться регулярно і мають на меті живе спілкування з експертами Terrasoft. Це 2 або 4 сесії по 4 години, під час яких ви зможете більш детально розглянути питання, які вас цікавлять, детально розібрати практичні завдання, а також ретельно підготуватися до сертифікації.

  • Корпоративні тренінги

Корпоративні тренінги — це одно- або дводенні навчальні сесії для груп до 12 учасників під керівництвом викладача. Тренінги доступні в офлайн і онлайн режимі, при цьому включають як теорію, так і практику використання bpm'online. За допомогою такого формату адаптація користувачів bpm'online у ​​вашій компанії пройде швидше, а співробітники зможуть користуватися наявними можливостями системи на 100%.

Знайомтеся з докладною програмою навчання, обирайте формат і підвищуйте свою експертизу з bpm'online!