Оновлення bpm’online: технологічний розвиток платформи та підтримка відкритого програмного забезпечення

26 лютого 2019

26 лютого 2019 року випущено новий пакет оновлень лінійки продуктів bpm’online. Цього разу фокус команди був спрямований на подальший розвиток інструментів обробки даних, а також технологічні інновації, що розширюють можливості платформи.

У списку нових можливостей і поліпшень:

 • Пошук дублів. Оновлені інструменти для пошуку та об’єднання дублів допоможуть навести порядок у клієнтських даних і позбутися непотрібної інформації в системі. Завдяки новим функціям ви можете:
  • Налаштувати правила локального або загального пошуку дублів у будь-якому розділі системи, в якому включено індексацію для повнотекстового пошуку.
  • Підключити пошук дублів за засобами зв’язку та адресами контактів і контрагентів.
  • Вручну об’єднати довільні записи в будь-якому розділі або довіднику.
  • Налаштувати розклад для автоматичного запуску пошуку дублів за даними будь-якого розділу bpm’online.
  • При злитті дублів контактів і контрагентів визначити, який з номерів телефонів, email, web-адрес і текстових описів потрібно зберегти на сторінці запису як основні.
 • Мобільний додаток. Завдяки поліпшенню процесу завантаження сторінок і оптимізації запитів до сервера, додаток став працювати ще швидше. Крім того, у списку доступних локалізацій інтерфейсу на мобільному пристрої з’явилася іспанська мова.
 • Email-маркетинг. Налаштовувати умовні переходи у сценаріях кампаній та аналізувати карту кліків у розсилках стало простіше завдяки групуванню посилань, які використовуються в листі, за унікальністю. Крім того, додано можливість розробляти власні макроси з підстановкою в лист значень полів об’єктів, що буди створені користувачем.
 • Бізнес-процеси. Поліпшено роботу процесів у разі їх запуску користувачами порталу самообслуговування, а також роботи з дробовими параметрами у різних мовних культурах.
 • Розгортання системи. У рамках переходу до використання відкритого програмного забезпечення реалізовано підтримку СУБД PostgreSQL для продуктів bpm’online customer center та bpm’online service enterprise.
 • Інструментарій для розробника. Інструменти платформи розширено новою утилітою bpmcli, що являє собою інтерфейс командного рядка в bpm’online. Завдяки bpmcli розробник може використовувати у своїй роботі звичні інструменти, включаючи VS, VS Code, Webstorm, Git, Jenkins та інші. Не виходячи зі звичного IDE, можна стартувати bpm’online проект, написати серверний та / або клієнтський код, виконати його налагодження, тестування та установку. Утиліта і приклади її використання доступні на github.

Дізнайтеся більше на сайті Академії Terrasoft і використовуйте максимум можливостей системи для вдосконалення процесів організації!

Щоб оцінити переваги bpm’online, використовуйте безкоштовну 14-денну версію системи.