Переваги партнерства з Terrasoft

Приєднуйтесь
до партнерської спільноти Terrasoft

Розвивайте свій бізнес разом із глобальним
вендором BPM+CRM

Стати партнером
 

Ми створюємо партнерську екосистему

для об'єднання професіоналів у сфері оптимізації бізнес-процесів

 

Наші партнери допомагають

компаніям з усього світу досягати досконалості бізнес-процесів

 

Використовуючи технології bpm’online

і спираючись на нашу підтримку й увагу до партнерського бізнесу

Ми дбаємо про розвиток партнерської екосистеми та забезпечуємо постійний дохід, фокусуючись на наданні інноваційних технологій BPM+CRM,
а також повної підтримки партнерського бізнесу

Переваги партнерства з Terrasoft

#1 BPM+CRM платформа

для швидкого запуску та зміни бізнес-процесів

Користувачі обирають bpm'online завдяки унікальній пропозиції — потужній платформі для управління бізнес-процесами, об'єднанню в одній системі всіх процесів роботи з клієнтами, а також інтерактивному інтерфейсу. Сьогодні безліч організацій в усьому світі вже використовують програмні продукти bpm’online для автоматизації власних бізнес-процесів.

Підтримка

партнерського бізнесу і відповідальність за успіх клієнта

Грунтовний процес адаптації і підтримки вендором, гнучка модель переходу між рівнями Партнерської програми, а також тривале співробітництво відкривають компаніям нові можливості для розвитку свого бізнесу.

До 50% маржі

і щорічний дохід від пролонгації клієнтів

Партнери Terrasoft отримують стабільний дохід завдяки безпрецедентним знижкам на продукти та послуги Terrasoft, а також щорічній винагороді за пролонгацію клієнтів.

Bpm’online визнана однією із кращих CRM-систем світу

Bpm'online названа лідером в звіті The Forrester Wave ™: CRM Suites, (2016). Крім того, bpm'online увійшла до числа кращих систем для управління лідами — Lead-To-Revenue Management Platform Vendors (2016) управління продажами — Sales Force Automation Solutions (2017), і клієнтським сервісом — Customer Service Solutions (2017), а також включена в п'ятірку кращих рішень для динамічного управління кейсами — Dynamic Case Management (2018).

CRM-продукти bpm'online включені в Магічний Квадрант Gartner відразу в трьох категоріях: Magic Quadrant for Sales Force Automation (2018, 2017); Magic Quadrant for CRM Lead Management (2017); Magic Quadrant for the CRM Customer Engagement Center (2018, 2017, 2016, 2015). Крім того, bpm'online займає місце в переліку кращих інтелектуальних платформ для управління бізнес-процесами — Magic Quadrant for Intelligent Business Process Management Suites (2017) і кращих хмарних платформ для великих підприємств — Magic Quadrant for Enterprise High-Productivity Application Platform as a Service (2018).

Bpm’online регулярно займає місце в секторі лідерів у дослідженнях CRM-ринку агентства Nucleus Research у 2015, 2016 2017, 2018 роках.

Міжнародне аналітичне агентство Ovum включило bpm'online в ТОП-10 постачальників CRM-рішень в 2016 році.

У 2018 році CRM Magazine нагородив bpm’online званням лідера відразу в двох категоріях: Enterprise CRM Suite та Midmarket CRM Suite.

У 2014 році bpm'online отримала золоту нагороду в категорії «Рішення для управління взаємовідносинами» від The Stevie Awards (International Business Awards).

Клиент Terrasoft, Quint Wellington Redwood Group, отмечены премией ROI Awards агентства за высокий уровень возврата инвестиций от внедрения bpm’online CRM.

У 2015 році компанія ISM вдруге включила bpm'online в ТОП 15 CRM-систем світу - ISM Top 15 CRM Award 2015/16.

Видання CRN.com визнало bpm'online mobile одним з провідних корпоративних мобільних додатків.

Система bpm'online отримала нагороду в одному з найбільш значущих конкурсів для IT-галузі на території Європи - European IT & Software Excellence Awards 2013.

Bpm’online CRM п'ять раз ставала лідером серед найвпливовіших гравців світового ринку CRM за версією ZDNet – CRM Watchlist: у 2012, 2013, 2014, 2016 та 2019 роках.

Гнучкі моделі співпраці

Інтегратор

Управління повним життєвим циклом клієнта: від генерації лідів і продажів до впровадження, підтримки і пролонгації підписки

Дізнатися більше

Консультант

Пошук нових можливостей для допомоги компаніям досягати досконалості бізнес-процесів із використанням технологій bpm’online

Дізнатися більше

Повна підтримка партнерських організацій

Зараз саме той час, аби стати партнером Terrasoft, приєднуйтесь!

Стати партнером