Від заявки до передачі ключів:
CRM повного циклу для сфери нерухомості

real estate
CRM-система для управління повним комплексом завдань забудовників і агентств нерухомості. Закривайте більше угод, використовуючи інструменти bpm’online real estate!

developers

Для девелоперських компаній
і забудовників
Ведення ієрархічної бази об’єктів
нерухомості, робота з лістингами,
управління рахунками і платежами
Дізнатися більше Замовити презентацію

real estate

Для агентств нерухомості
і ріелторів
Управління базою об’єктів
нерухомості, імпорт лістингів,
обробка заявок та управління операціями
Дізнатися більше Тест-драйв

Завершуйте всі контракти перемогою

Проведіть клієнта по усім стадіям воронки продажу разом з bpm’online real estate: від підбору лістингу до передачі ключів. Фіксуйте результати кожної стадії і оперативно коригуйте тактику спілкування з клієнтом, аби збільшити кількість успішно закритих угод.

Управління заявками
Підбір лістингів
Планування переглядів
Управління продажами
Закриття угоди

Управляйте базою об’єктів
нерухомості

Ведіть всю інформацію про об’єкти нерухомості: переглядайте адреси на карті, аналізуйте вибірку лістингів, демонструйте фотографії під час перегляду — і все в одній системі.

Приймайте заявки
та підбирайте об’єкти

Збирайте інформацію про вподобання клієнта, використовуючи інструменти омніканальних комунікацій, та за лічені хвилини підбирайте лістинг. Bpm’online real estate усуває всі рутинні операції, дозволяючи вам зосередитися на спілкуванні з клієнтом.

Інтерфейс, який люблять користувачі

Отримуйте задоволення від роботи в простому інтерфейсі bpm’online real estate. Знаходьте необхідну функцію чи інформацію не замислюючись — із додатком однаково зручно працювати на комп’ютері, планшеті і смартфоні. Завдяки контекстному відтворенню інформації на екрані завжди будуть знаходитися тільки ті дані, які важливі для поточного завдання, фокусуючи вас на суті.

Управляйте путешествием клиента