Готові процеси для великих продажів

Дізнатися більшеВідеоогляд
CRM-система для професійного управління продажами всіх типів: від коротких замовлень до довгих корпоративних угод. Використовуйте готові процеси для управління повним циклом продажів!
 
Генерація
Управління лідами
Управління продажами
Управління замовленнями
Управління сервісом

Використовуйте готові процеси продажів

Робота в bpm’online sales — це робота згідно еталонних процесів продажів. Управляйте вашими лідами, угодами, замовленнями і рахунками, дотримуючись закладеного в систему бізнес-процесу, який відтворює найкращу практику продажу з урахуванням типу і каналу продажів.

Досвід користувачів bpm’online sales підтверджує, що в основі великих результатів завжди лежить правильно побудований процес.

Керуйте подорожжю клієнта

Використовуючи CRM-продукти на платформі bpm’online , проведіть клієнта скрізь воронку продажів — від знайомства з брендом до укладання угоди, виконання замовлення і обслуговування.

Інтерфейс, який люблять користувачі

 

Отримуйте задоволення від роботи в простому інтерфейсі bpm’online sales. Знаходьте необхідну функцію чи інформацію не замислюючись — із додатком однаково зручно працювати на комп'ютері, планшеті і смартфоні. Завдяки контекстному відтворенню інформації на екрані завжди будуть знаходитися тільки ті дані, які важливі для поточного завдання, фокусуючи вас на суті.

Можливості

Bpm’online sales — система для автоматизації та прискорення повного циклу продажів:
від аналізу потреби до укладання угоди, виконання замовлення і контролю оплати.

 

За допомогою системи ви зможете легко управляти воронкою продажів і коригувати тактику угод, дотримуючись референтного процесу.

 

За допомогою дешбордів ви будете відслідковувати «пульс продажів» у будь-який момент — у систему закладені всі необхідні метрики для прийняття правильних управлінських рішень.

 

У корпоративній соціальній мережі ви будете ділитися досвідом та обговорювати угоди. Ви можете коментувати записи, лайкати і підписуватися на необхідні канали, щоб завжди бути в курсі подій.

Оберіть оптимальний пакет bpm’online sales для вирішення ваших завдань

 

team

Для невеликих компаній із прямими довгими продажами
Еталонний процес для управління воронкою продажів: від ліда до контракту

commerce

Для компаній із коротким циклом продажів і e-commerce
Управління замовленнями в коротких продажах, ідеальний продукт для електронної торгівлі

enterprise

Для великих компаній із великою кількістю різних каналів продажів
Контроль усіх каналів продажів: прямі продажі, дистрибуція, електронна торгівля, польові продажі та торгові точки